O firmách

dr.hauschkaKosmetika Dr.Hauschka je na trhu již od roku 1967 a u jejího zrodu stáli lékaři, farmaceuti a kosmetoložka Elisabeth Sigmund. Receptura každého výrobku je do nejmenších detailů promyšlena a sestavena tak, aby kosmetické přípravky pleť chránily, posilovaly, oživovaly a podporovaly její přirozené funkce. Prvotřídní ingredience podléhají neustálé kontrole a naprostá absence chemicko-syntetických látek dělají z kosmetiky Dr.Hauschka vyhledávanou a ceněnou značku na celém světě. Více informací o kosmetice Dr.Hauschka na www.drhauschka.cz.

pandhy´s

Značka PANDHY´S je na českém a slovenském trhu už od roku 2002! Jako první a zatím jediná zavedla převratnou depilační techniku, kdy jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich růstu. Výsledkem je naprosto zanedbatelná bolestivost depilace. Konkurence se snaží tuto cukrovou pastu napodobovat, ale neúspěšně - pasta Pandhy´s je nezaměnitelná. Více informací o cukrové depilaci Pandhy´s naleznete na www.cukrovapasta.cz.

Tropicai

Tropicai je německá firma, která se již desítky let specializuje na výrobu a zpracování panenského kokosového oleje z ekologického zemědělství na Filipínách a Solomonských ostrovech. Kokosový olej vykupuje zejména od malých farem sdružených do projektů Ecocert Fairtrade. Panenský olej je v zemích Jižního Pacifiku postaletí používán pro tradiční kuchyni i pro péči o vlasy, tělo a pleť. Nerafinovaný kokosový olej je přirozeně bohatý na nasycené mastné kyseliny a další zdraví prospěšné látky. Panenský kokosový olej Tropicai se za studena lisuje z čerstvě sklizených ořechů, jeho složení je díky tomu jedinečné, obsahuje okolo 50% kyseliny laurové a velký podíl kyseliny kaprylové.

 

© Všechna práva vyhrazena Přírodní a Bio kosmetika - biokosmetikaplzen.cz

webdesign Antstudio.cz